KR039: Co u Ciebie Maćku? Koło Roweru wraca!

Pisanie bloga to nie tylko przyjemności. W dużej mierze to własnoręcznie narzucony obowiązek oraz odrobina przyjemności. Z tego odcinka podcastu dowiesz się co u mnie, co z blogiem, co podcastem i kiedy nowe filmy! Spokojnie, wewnątrz same dobre wieści!

Subskrybuj Koło Roweru

iTunes, Stitcher, Pocket Casts, RSS Koloroweru

Jeżeli podobał Ci się ten odcinek podcastu Koło Roweru zostaw krótką recenzję w iTunes (Oceń podcast “Koło Roweru”). Każda szczera opinia jest na wagę złota.

Czego dowiesz się z odcinka podcastu pt. Co u Ciebie Maćku?

 • Dlaczego nie pisałem nic na blogu?
 • Co się teraz stanie z blogiem?
 • Co się teraz stanie z podcastem?
 • Co robiłem gdy mnie nie było?
 • Czy będą nowe odcinki podcastu?
 • Czy będę nowe posty na blogu?
 • Czy będą nowe filmy?
 • Co się zmieni?

Posłuchaj innych odcinków – Lista odcinków podcastu Koło Roweru

Ważne osoby, książki, filmy, programy i strony wymienione w podcaście.

Aplikacje, książki, kursy, podcasty, posty :

Gdzie możesz znaleźć podcast Koło Roweru?

Posłuchaj innych odcinków podcastu

Oceń podcast Koło Roweru

Podoba Ci się ten podcast? Mam do Ciebie wielką prośbę, zostaw krótką recenzję podcastu w iTunes, klikając: (Oceń podcast “Koło Roweru”). Twoja opinia sprawi, że więcej osób odkryje podcast Koło Roweru. Pamiętaj! Im wyżej trafi, tym łatwiej będzie go odnaleźć kolejnym zapaleńcom rowerowym. Możesz również przesłać link narower.com/039 swoim znajomym. Jakby co to pod adresem Facebook.com/narowerblog pojawiają się informacje i ciekawostki o rowerach!

Summary
Article Name
KR039: Co u Ciebie Maćku? Koło Roweru wraca!
Description
Z tego odcinka podcastu dowiesz się co u mnie, co z blogiem, co podcastem i kiedy nowe filmy! Spokojnie, wewnątrz same dobre wieści!
Author
Publisher Name
Narower.com
Publisher Logo
Lubisz tu zaglądać?
Wpisz swój e-mail, a uzyskasz dostęp do ekskluzywnych materiałów dodatkowych oraz zniżek do sklepów rowerowych.
PS Twój adres pozostanie prywatny.

Maciek Sobol

Człowiek napędzany niesłabnącą pasją do rowerów, pisania, fotografii oraz podróżowania. Uwielbia gadać i pomagać innym, co zresztą z powodzeniem uskutecznia na tym blogu.

 • Karol Rąpała

  Oj Maćku, Maćku. Wszyscy jesteśmy hejterami ;)
  Nie przestawaj pedałować i zrób szosę! Bo monotonność źle wpływa na psychikę, oraz kreatywne myślenie!
  POZDRAWIAM I CZEKAM!

 • Ha, dziś myślałem o Tobie, czy jeszcze coś działasz, wchodzę, a tu nowy podcast :) Na jakiego Canona się przesiadłeś? I jakie obiektywy? Zaspokój mą ciekawość :)

  No i hejterami się nie przejmuj, ja już z nimi żyję od ponad sześciu lat (choć nie ma ich aż tak wielu) i albo odpisuję raz, kończąc dyskusję, albo od razu kasuję, jeżeli za bardzo psują atmosferę. I to działa na mój spokój ducha, który jest najważniejszy :)

 • Maciej Rutecki

  Noooo, wreszcie! ;-)

  Zaglądam dla pewności co tydzień na Twoje strony i już traciłem nadzieję, a tu niespodzianka. :-)

  [hejt on]
  A Nikon i tak jest lepszy. :P

  [hejt off]

 • konrad

  Sorry, ze nic nigdy nie napisałem, pod wszystkimi, chyba przesłuchanymi podcastami. Siejesz pozytywna energie :) rob to dalej proszę i dziękuje za dotychczas. Konrad z Leszna

 • YeLLoW

  Gratuluję dobrego podcastu, przyjemnie się go słucha. Bardzo podobają mi się wywiady, a najbardziej z Dowborem i Marcinem Hinzem.

  Trafiłem na Twojego bloga niedawno, nie pamiętam dokładnie skąd, ale myślę, że z rowerowych porad. Pojawiło się kilka artykułów i zniknąłeś. I tak jak Łukasz myślałem, że przestałeś pisać a tu proszę.

  Na razie jestem na etapie słuchania podcastów, jeszcze dużo mi zostało. Obecnie słucham 20-ego podcastu i tam wspominałeś, że miło było by się spotkać przy 40-tym. Nie dużo już Ci zostało :P

  Czekam na nowe artykuły, podcasty. Życzę dobrej zabawy przy tworzeniu nowych treści

  pozdrawiam

  • Hej, bardzo dziękuję i do usłyszenia w 40 :)

  • YeLLoW

   Mógłbyś zrobić jeszcze wywiad z SzajBajkiem albo/oraz z Łukaszem z Rowerowe Porady

 • Patrycja

  Nareszcie!!!!! Ilez mozna czekac? ;) Macieju, jestes swietny, uwielbiam Twoj podcast, czekam z niecierpliwoscia na kolejne odcinki. Pozdrawiam serdecznie

 • Krzysztof Gryz

  Panie Sobol, wracaj Pan… Ja to się może i nie udzielam na co dzien ale nie ukrywam, ze posłuchałbym, poczytałbym i w ogole to bylbym zadowolony gdyby działalnosc wrocila na stare dobre tory. Pozdrawiam i mam nadzieje, ze nie zabraknie motywacji bo robisz kawal swietnej roboty i dla ludzi i dla hejterow… choc Ci drudzy z wielu rzeczy zwyczajnie zdawac sobie sprawy nie moga.. ot ograniczenia hardwarowe. Najlepszego, Krzysiek co z Pragi slucha.