WSPÓŁPRACA & PR

Narower.com = wysoka jakość. Zobacz jakie projekty możemy razem zrealizować!

o-mnie-ja-bwSpodobała Ci się jakość moich materiałów i interesuje Cię współpraca? To się fajnie składa. Możemy wspólnie zrealizować ambitne projekty. Mam duże doświadczenie w fotografii, wideo i profesjonalnej obróbce.  Chcesz wyceny zlecenia? Proszę podaj jak największą ilość szczegółów (termin, czas wykonania, dokładnie oczekiwania, plan kampanii). Wiem, że proszę o dużo, zwłaszcza na samym początku.

Pora abym dał coś od siebie. Bloga narower.com odwiedza w miesięcznie 35 tys osób. Ilość osłuchań podcastu przekroczyła już 44 tysiące. Na kanałach social media obserwuje mnie ponad 6000 osób. Wiem, że nie jestem najbardziej wpływowym blogerem na świecie. Jeśli nie interesują Cię moje zasięgi, mogę przygotować materiały, których użyjesz w swojej komunikacji.

Jak przekonać klienta, że blogosfera to dobry wybór?

Coraz więcej marek wchodzi w nowe media. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom, przygotowałem prezentację.

Udzieliłem Ci komentarza lub wywiadu?

Zapewne bardzo fajnie nam się rozmawiało (przecież inaczej nie zgodziłbym się na komentarz). Jeśli potrzebujesz krótkiego bio i jakiejś fotki nadającej się na www lub do druku, sięgnij do poniższego linku:

Oceniaj po czynach, a nie słowach.

Jestem dumny ze swojej pracy. Poniżej znajdziesz Marki, które obdarzyły mnie zaufaniem i się nie zawiodły. Dla przypomnienia, poniżej znajdziesz, krótką prezentację z aktualnymi statystykami.

Pobierz prezentację dla klienta (PowerPoint, Keynote, PDF)

NAJNOWSZA REALIZACJA DLA KLIENTA (ALLEGRO)

KLIENCI I PRZYKŁADY WSPÓŁPRACY

Marki i firmy współpraca blog rowerowy narower.com

FORMY WSPÓŁPRACY

Mogę dla Was napisać recenzję, przeprowadzić kilkumiesięczną kampanię zapoznającą Czytelników z linią produktów, bądź wziąć udział w nieszablonowej akcji promocyjnej.  Może to być współpraca jednorazowa lub dłuższa. Kampania produktu składa się z wpisu na blogu oraz posta na Facebooku / Insta / maila. Mogę Ci przygotować internetowe wideo na temat produktu / usługi. Do każdej oferty podchodzę indywidualnie. Im więcej danych podasz, tym łatwiej będzie mi wycenić zlecenie.

 • Sponsoring pojedynczego artykułu – dostępny dla tych tematów, które pasują do tematyki bloga. Nie jest to klasyczny artykuł sponsorowany lecz patronat nad wpisem / serią wpisów.
 • Recenzja produktu – Kompleksowy test opisany po minimum 2 tygodniach używania
 • Dłuższa forma współpracy – kompleksowe pokrycie tematu zaproponowanego przez Markę. Składa się z kilku wpisów, recenzji, dodatkowych działań w social media. Na życzenie możliwe są prezentacje / recenzje w formie wideo. Jest to forma współpracy zapewniająca najlepsze rezultaty.
 • Wideo opisujące produkt / usługę lub poradnik z użyciem danego produktu.
 • Licencja na wykorzystanie zdjęć i grafik – udzielam płatnej licencji na wykorzystanie grafik oraz zdjęć w internecie, na nośnikach cyfrowych, ulotkach, billboardach czy wielkoformatowych wydrukach na budynkach.
 • Reportaż foto / wideo – Potrzebujesz utrwalić event na fotografiach, a może potrzebujesz wideo? Mam wieloletnie doświadczenie w fotografii reportażowej (koncerty, eventy, spotkania).
 • Sponsoring odcinka podcastu – Chcesz abym zapoznał słuchaczy z Twoją Marką, produktem lub opowiedział im o evencie? Opowiadam własnymi słowami i robię to z pasją. Najlepszy odcinek został odsłuchany ponad 3600 razy. (Przykładowy odcinek: KR010: Przepisy i prawo dla rowerzystów – podinsp. Władysław Szydłowski) . Czas trwania: 45-60 sekund.

WARUNKI WSPÓŁPRACY

 • Nie wklejam gotowych notek, informacji prasowych i teksów marketingowych
 • Tekst / wideo / fotografie przygotowuję własnoręcznie
 • Tematyka współpracy nie może kłócić się z interesami Czytelników
 • Z Markami i Firmami nie współpracuję barterowo.

STATYSTYKI

staystyki-01-04-30-04-2016

Podstawową formą komunikacji jest niniejszy blog. Poniżej prezentuję garść statystyk z Google Analytics przygotowanych za okres 1 kwietnia 2016 – 30 kwietnia 2016 roku. Zaprezentowane statystyki nie są ubarwiane, czy dobierane tak aby wyglądały na większe niż są. Cenię sobie szczerość dlatego przedstawiam je zawsze za okres jednego miesiąca kalendarzowego. Około 1/3 użytkowników czyta bloga regularnie. Czytelnicy są aktywni, gdyż łącznie na blogu znajduje się 1342 komentarze.

Podcast „Koło Roweru” został odsłuchany ponad 43 000 razy, z tego w kwietniu 2016 roku ponad 7800 razy.

 

libsyn-1-04-30-04-2016-styatystyki

Social media

Według statystyk Facebook, mojego bloga czytują głównie osoby w wieku 25-34 lat, kolejną. W tym przedziale wiekowym znajduje się aż 47% Czytelników. Kolejnymi dużymi grupami są czytelnicy w wielu 35-44 lat oraz 18-24 lat. Łącznie 94% Czytelników bloga narower.com to osoby pełnoletnie.

Maciek Sobol w mediach

Gadam i piszę tak dużo, że mój słowotok trafia do tradycyjnych mediów.

media 2015 gazety radio gazeta prasa telewizja na-rower.com

Prelekcje

Mogę też przyjechać i pogadać na temat rowerów, blogowania, wideo internetowego lub podcastingu.

IMG_2958

CZY MY SIĘ ZNAMY?

Pewnie tak. Witaj więc na stronie, o której Ci mówiłem. To tutaj czekają na Ciebie zdjęcia oraz krótkie bio, które możesz wykorzystać. Zdjęcia zostały przygotowane przez fotoreportera i są wysokiej jakości. Podzieliłem je ze względu na rozmiar (druk / internet).

Pobierz zdjęcia oraz informację prasową

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości