KR003: Totalne wyprawy rowerowe z United Cyclists [Jacek Lisiecki]

KR czyli Koło Roweru to podcast. W tym odcinku wysłuchasz zapisu dość intymnej rozmowy z Jackiem Lisieckim, założycielem United Cyclists. Wyjechał już na 5416 m.n.p.m. W grudniu wybiera się na 6959 m.n.p.m. (Aconcagua w Argentynie).  Jeździ po Maroko, Saharze, Annapurna Circut, a najlepsze jest to, że można się tam wybrać razem z nim!

W ostatnim odcinku Koła Roweru do rozmowy zaprosiłem moim dobrych znajomych, rowerzystów miejskich z wieloletnim stażem. Tym razem udało mi się spotkać z Jackiem Lisieckim (United Cyclists). Łącznie przegadaliśmy ponad pięć godzin. Oczywiście nie całą rozmowę nagrywaliśmy. Pomimo problemów technicznych z moim mikrofonem uważam, że jest to genialny odcinek za sprawą Jacka z którym gadało mi się tak dobrze jak z kumplem, którego znam od lat.

Posłuchaj innych odcinków – Lista odcinków podcastu Koło Roweru

O czym rozmawiamy w tym odcinku podcastu Koło Roweru?

 • Jakie cechy charakteru są potrzebne by zdobywać takie miejsca
 • Ogród Allaha czyli cisza duszy na pustyni
 • Dżiny, wierzenia, czarownice
 • Jaki sprzęt rowerowy nie sprawdza się w podróży?
 • Jak rower otwiera drogę do nowych znajomości.
 • Słuszność używania napędów 2×10 lub 1×11 na wyprawach rowerowych
 • Najniebezpieczniejsza sytuacja jaka spotkała Jacka
 • Jakie zalety ma jazda w grupie nad samotnym podróżowaniem?
 • Żuk Darth Vader i odkrycie nieskatalogowanej dotychczas rośliny
 • Jakie wymagania trzeba spełnić by z wami wyjechać i ile to kosztuje?
 • O uczestnikach Tour de France, którzy palili papierosy i pili wino

i wiele wiele więcej…

Kliknij prawym przyciskiem na ten link, aby pobrać jako MP3.

Ważne osoby, tematy, strony i tematy wymienione w podcaście:

Filmy wymienione w podcaście:

Gdzie możesz znaleźć podcast Koło Roweru?

Podcast dostępny jest dla Ciebie w następujących miejscach:

i wielu wielu innych!

Jeżeli podobał Ci się ten odcinek podcastu Koło Roweru możesz sprawić mi wielką radość, zostawiając swoją ocenę wraz z króciutką recenzją w iTunes (Oceń podcast “Koło Roweru”). Każdy pozytywny głos sprawi, że Koło Roweru zacznie się piąć w górę rankingu iTunes. Im wyżej trafi, tym łatwiej będzie go odnaleźć kolejnym zapaleńcom rowerowym. Możesz również przesłać link narower.com/003 swoim znajomym :) Na koniec odwiedź proszę fanpage Facebook.com/UnitedCyclistsCom.  Znajdziesz tam mnóstwo fotek i ciekawostek z wyjazdów. Bardzo Ci dziękuję!

Maciek Sobol

Człowiek napędzany niesłabnącą pasją do rowerów, pisania, fotografii oraz podróżowania. Uwielbia gadać i pomagać innym, co zresztą z powodzeniem uskutecznia na tym blogu.

2 Comments
 1. Bardzo fajny, energetyczny podcast! Szkoda tylko połączenia sympatycznego, łagodnego głosu prowadzącego z przeklinaniem i twardą krytyko-oceną tych co zbierają na lepszy sprzęt. Różne są radości a 5km na karbonowych stożkach cenniejsze niż całe życie na kanapie. Powodzenia!

 2. Raport z wojny o duszę :D
  Ja mam numeromanie! Uwielbiam patrzeć na liczby które nic mi tak naprawdę nie mówią! :D Ale licznik mam w zegarku który na pierwszym ekranie pokazuje mi czas i prędkość. Czasem jak już jadę do domu to pojadę okrężną drągom by zrobić te 40, a nie 37 (potem jadę jeszcze dalej i robię 48 i piesek czeka na spacer więc nie dorabiam kolejnych kilometrów (choć przyznaje się kilka razy objeżdżałem moje osiedle bo brakowało pareset metrów :D)) i potem patrze na wykresiki <3 Ale na drodze cieszą mnie pagórki które widzę w oddali, zjazd na którym się rozpędzę. Ale jeżdżę sam. Wiele rzeczy robię sam bo często nie mogę się z kimś dograć czasowo i tak bym wiecznie czekał na innych, więc wsiadam na rower i jadę, a potem ewentualnie opowiadam! :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>