o-mnie-ja-bw

O CZYM JEST TEN BLOG?

Na blogu narower.com znajdziesz wszystko co związane z rowerami. Przydatne poradniki na temat doboru siodełka, spodenek rowerowych, kompleksowy poradnik na temat pakowania sakw czy ultralight bikepackingu. Recenzuję także sprawdzone, używane przeze mnie ubrania, akcesoria i sprzęt. Powoli rozwijam kategorię serwis, który wypełnia się przystępnymi poradami serwisowymi zarówno w formie tekstowej jak i wideo.

Na tym blogu znajdziesz galerie zdjęć z każdego wyjazdu wraz z dokładnym opisem. Tworzę filmy, które znajdziesz na blogu oraz na YouTube, a także Podcast o nazwie „Koło Roweru”.  Robię to wszystko, ponieważ bardzo lubię dzielić się nabytą wiedzą i spostrzeżeniami. Liczę, że znajdziesz tu dużo ciekawych porad, a Twoja przygoda z rowerem dzięki moim poradom stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza. Jeżeli jesteś tutaj po raz pierwszy to zapraszam Cię na stronę pt. pierwszy raz.

Jeśli reprezentujesz markę lub jesteś blogerem i masz fajny pomysł, który możemy razem zrealizować. Zapraszam Cię do zakładki Współpraca.

KIM JESTEM?

Nazywam się Maciek Sobol, mam 26 lat i mieszkam w Krakowie. Nie jestem wegetarianinem, nie biegam (próbowałem – brakuje zapału). Jestem rowerzystą i lubię podróżować oraz pomagać innym. Mam swoje poglądy, których nie boję się wypowiedzieć na głos (zaglądnij do działu Felietony). Lubię też stawiać przed sobą wyzwania. W 2015 roku przejechałem 300 kilometrów w jeden dzień.  Jeżdżę na trzech rowerach, które możesz zobaczyć na podstronie moje rowery. Blogowanie jest dla mnie przygodą od wielu lat. Na Rower! Blog powstał w 2011 roku. Wtedy wpisy pojawiały się góra dwa razy w miesiącu. Od początku 2014 roku piszę regularnie. Nowe, ciekawe wpisy pojawiają się minimum raz w tygodniu.

Na co dzień jestem rowerzystą miejskim. W wolnym czasie jeżdżę na jednodniowe lub weekendowe wycieczki. Nie stronię także od wypadów na szosie, jednak najbardziej kręcą mnie wielodniowe wyprawy. To prawdziwy test dla ciała i psychiki. Przezwyciężenie chwilowych słabości jakie napotykamy podczas długiego wyjazdu, prawdziwie nas umacnia, wiąże ze sobą ludzi lub przeciwnie, obraca ich przeciwko sobie. Podróż w odległe miejsca to przede wszystkim podróż wgłąb siebie. To także okazja do poznania wspaniałych i życzliwych ludzi.

Pasjonuję się fotografią, choć nie poświęcam jej tyle czasu co kiedyś. Dobrych kilka lat temu robiłem zdjęcia dla pewnego portalu internetowego. Wolny czas spędzałem robiąc zdjęcia w studio i dużo eksperymentując. W mojej stajni aparatów była lustrzanka cyfrowa, lustrzanka analogowa, średni format oraz wielki format – piękny Graflex Pacemaker Speed Graphic z 1953 roku. Wszystkie filmy wywoływałem własnoręcznie, robiłem stykówki i odbitki. W tym ostatnim nie byłem mistrzem ale osiągałem dość przyzwoite wyniki.

W wolnych chwilach uwielbiam czytać, słuchać muzyki i siorbać yerbę oraz kawę. Można powiedzieć, że książka, obok noża, krzesiwa i apteczki wchodzi w mój zestaw EDC. Najbardziej lubię czytać poradniki oraz książki przygodowe. Jeśli lubisz czytać to polecam Ci moją najulubieńszą książkę pt. „Paragraf 22” Josepha Hellera. Połączenie trzech pasji: fotografii, roweru i zamiłowania do poradników sprawiło, że ten blog istnieje.

CO MUSISZ WIEDZIEĆ O TYM BLOGU?

Biorę udział w programach partnerskich. Część z linków (odnośników) do produktów jest objęta programem partnerskim. Oznacza to, że od zakupu danego produktu otrzymam prowizję. Taki zabieg pozwala mi częściowo zmniejszyć koszta utrzymania bloga. W przyszłości być może pozwoli także na zakup potrzebnego sprzętu lub akcesoriów do testowania. Kupując produkt z linku objętego programem partnerskim nie tracisz dodatkowych pieniędzy.

To mój prywatny blog. Nie gwarantuję dokładności, kompletności, aktualności, przydatności oraz ważności zamieszczonych tu informacji. Zastrzegam sobie prawo do nieponoszenia odpowiedzialności za jakiekolwiek błędy, pominięcia, uproszczenia, opóźnienia oraz ewentualne szkody, straty wynikłe z ich wykorzystania.

KONTAKT

Jeśli masz jakieś pytania lub problemy związane z rowerami, śmiało możesz napisać maila. Na pewno każdego maila przeczytam. Niestety nie obiecuję, że na każdego dam radę odpisać. Pamiętaj, żeby napisać wszelkie istotne informacje podczas opisywania problemu. Obiecuję Ci pomóc najlepiej jak potrafię!

[contact-form-7 id=”7628″ title=”KONTAKT”]