Cześć,

poznajmy się

lepiej!

Cześć! Nazywam się Maciek Sobol i jest mi bardzo miło, że postanowiłeś zaglądnąć na narower.com. Ten blog to jednoosobowe przedsięwzięcie, które powstało z pasji i chęci dzielenia się wiedzą. Na tej stronie zebrałem wszystkie podstawowe informacje, które pozwolą Ci szybko odnaleźć się na blogu dokładnie to czego potrzebujesz! Jeżeli chcesz dowiedzieć czegoś o autorze to zapraszam Cię do zakładki o mnie i blogu. Zanim to zrobisz, przeczytaj proszę poniższą stronę do końca!

Dlaczego warto regularnie czytać tego bloga?

Ponieważ jest on pełen wypróbowanych na własnej skórze porad, które na pewno uprzyjemnią Ci rowerowe życie. Poruszam tutaj także tematy, które mają za zadanie dać Ci do myślenia i zachęcić do podważania utartych schematów. Ten blog nie jest skierowany do konkretnej grupy rowerzystów. Może go czytać każdy kto choć raz jeździł na rowerze. Jeśli to co tutaj piszę przemawia do Ciebie to gorąco zapraszam do zapisania się do newsletter’a! Poniżej przedstawiam najpopularniejsze wpisy z roku 2014, a pełen wykaz znajdziesz w spisie treści.

Czy prowadzę inne formy komunikacji?

Blog jest moim podstawowym środkiem komunikacji. Bleee, okropne słowo. Poprzez bloga mogę bardzo łatwo nawiązać kontakt z prawdziwymi ludźmi, pasjonatami, którzy tak jak ja uwielbiają jeździć na rowerze (tak, mówię o Tobie!). Dzielę się własnoręcznie wypróbowanymi poradami rowerowymi, a także inspiruję. Poza blogiem prowadzę profile na Facebooku, Instagram i YouTube W lutym 2015 roku rozpocząłem tworzyć pierwszy w Polsce podcast rowerowy o nazwie Koło Roweru. Możesz mnie znaleźć także na snapchacie.

snapcode snapchat narowerblog narower.com

Polityka komentarzy

Oto obowiązujące na moim blogu reguły dotyczące komentowania. Umieszczając komentarz, zgadzasz się na następujące zasady:

  1. Komentować mogą wszyscy użytkownicy. Możesz zalogować się przez Disqus, Facebooka, Twittera badź Google.  To zależy od Ciebie.
  2. Nie możesz umieszczać komentarzy anonimowo. Wychodzę z założenia, że w życiu zawsze rozmawiamy twarzą w twarz. W ten sam sposób chciałbym rozmawiać tutaj.
  3. Możesz zamieszczać pytania z prośbą o szczegóły. Jeśli masz jakieś pytania, możliwe, że nie jesteś sam. Inni moi goście również mogą się zastanawiać nad tymi samymi kwestiami. Dlatego wolałbym otrzymać Twój komentarz w formie komentarza na blogu niż za pośrednictwem poczty e-mail. Dzięki temu lepiej wykorzystuję swój czas, ponieważ wolę odpowiedzieć wszystkim naraz, niż pisać kilka podobnych listów.
  4. Możesz się ze mną nie zgadzać. Chętnie z Tobą porozmawiam i poznam, Twój punkt widzenia. Proszę Cię jednak, abyś — gdy się ze mną (lub z kimkolwiek innym) nie zgadzasz — wyraził swoją opinię w sposób powszechnie uważany za nieobelżywy. Nie zamierzam tolerować braku kultury na moim blogu.
  5. Zastrzegam sobie prawo do usuwania komentarzy. To jest mój blog. Nie mam obowiązku publikowania Twoich komentarzy. Konstytucja daje Ci prawo do wyrażania swoich myśli na swoim blogu, a nie na moim. A konkretnie: będę usuwał komentarze, jeśli uznam je za: (a) złośliwe, (b) nie na temat, (c) zniesławiające, obraźliwe, napastliwe, kąśliwe, bluźniercze, pornograficzne, uwłaczające, fałszywe, wprowadzające w błąd lub w inny sposób naruszające zasady bazujące na moim prywatnym poczuciu przyzwoitości i uprzejmości w relacjach międzyludzkich (bądź zachęcające innych do naruszania tych zasad) lub łamiące jakiekolwiek prawa, w tym prawa własności intelektualnej, ewentualnie stanowiące (d) „spam”, czyli będące próbą reklamowania lub jakiejkolwiek promocji towarów i usług. Masz jednak prawo do umieszczenia łącza do swojej strony / bloga o ile wnosisz coś do dyskusji.
  6. Użytkownik zachowuje prawo własności do Twoich komentarzy. Nie wchodzę w posiadanie Twoich komentarzy i zrzekam się jakiejkolwiek odpowiedzialności za ewentualne szkody, jakie mogą z nich wyniknąć. Komentując wpis na mojej stronie, zgadzasz się na zachowanie prawa własności do Twoich opinii oraz na zwolnienie mnie od odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wyrządzone przez Twoje komentarze.
  7. Udzielasz mi zgody na publikowanie Twoich komentarzy. Ta zgoda dotyczy prawa publikacji na całym świecie, nieodwołalnej, niewyłącznej i nieodpłatnej. Udzielasz mi prawa do przechowywania, wykorzystywania, przekazywania, wyświetlania, publikowania, powielania i dystrybuowania Twoich komentarzy w dowolnym formacie, który nie jest ograniczony do formy bloga, książki, materiałów wideo i prezentacji.

Kolofon

Mój blog oparty jest na najnowszej wersji platformy WordPress (hosting zapewnia firma Hekko – jak sami widzicie serwery nie są demonami prędkości, ale nie kosztują zbyt dużo). Używam płatnego szablonu i ponad 20 różnych wtyczek. Czcionka, którą znajdziesz na tym blogu należy do rodziny czcionek bezszeryfowych. Logo zostało przygotowane przez Dominika z HiFiveGFX.com, który projektuje świetne customowe naklejki oraz ubrania dla rowerzystów i nie tylko.

Zdjęcia oraz filmy, które znajdziesz na tym blogu są mojego autorstwa. Do ich tworzenia używam lustrzanki cyfrowej oraz sporadycznie smartfona.  Tak na prawdę sprzęt bądź oprogramowanie nie jest ważne. Liczy się to co potrafisz z nim zrobić. Możesz mieć dużo tańszy sprzęt i robić lepsze rzeczy niż ja. Musisz tylko regularnie ćwiczyć.

To mój prywatny blog. Nie gwarantuję dokładności, kompletności, aktualności, przydatności oraz ważności zamieszczonych tu informacji. Zastrzegam sobie prawo do nieponoszenia odpowiedzialności za jakiekolwiek błędy, pominięcia, uproszczenia, opóźnienia oraz ewentualne szkody, straty wynikłe z ich wykorzystania.

[contact-form-7 id=”7628″ title=”Hej, porozmawiajmy!”]