Regulacja tylnej przerzutki w rowerze szosowym

Bardzo miło mi zakomunikować, że niniejszym ruszamy (Krzysiek i Ja) z poradami serwisowymi. Właśnie działu Serwis najbardziej brakowało na tym blogu, a liczne maile od was tylko mnie utwierdzały w przekonaniu, że warto aby taki dział powstał. Niestety nie jestem najbardziej kompetentną osobą w jeśli chodzi o serwis. Bez zmartwień! Krzysiek prowadzi serwis rowerowy od ponad 11 lat, a jego życie od zawsze było wypełnione rowerami. Nie musisz niczego czytać. Wszystkie porady są przedstawione w formie wideo;)

Mamy nadzieję, że jego wiedza i umiejętności pomogą rozwiązać każdy możliwy problem oraz usterkę. Tymczasem serdecznie zapraszamy do subskrybowania kanału Bike Serwis z Krzychem. Właśnie tam publikowane będą kolejne filmy. No i nie zapomnij zapoznać się z filmami. Na początek pragniemy opowiedzieć jak wygląda regulacja tylnej przerzutki w rowerze szosowym:

Proszę zwróć uwagę na przejrzystość i zrozumienie poszczególnych porad. Dopiero startujemy i mogą nam się przydarzyć jakieś błędy i wtopy. Jeśli masz jakieś zastrzeżenia, sugestie, czy pytania na temat serwisu roweru, napisz je w komentarzu pod filmem.

Dzięki za odwiedziny na blogu, a tymczasem idę odespać wczorajsze nagrywanie i montaż ;)

Maciek Sobol

Człowiek napędzany niesłabnącą pasją do rowerów, pisania, fotografii oraz podróżowania. Uwielbia gadać i pomagać innym, co zresztą z powodzeniem uskutecznia na tym blogu.

2 Comments
  1. Właśnie tej kategorii mi brakowało, proste krótkie i właściwie pokazane. Proszę również umieszczać filmiki na forum i z małym opisem.

    1. Dziękuję za komentarz:) Filmy będą się pojawiały od czasu do czasu, żeby nie zarzucać całego bloga poradami. Będę je wplatał np. co 3 wpis. Stworzymy także specjalne playlisty na przykład pt. „Przegląd zimowy”. Aby nie przegapić żadnego filmu, zasubskrybuj kanał „Bike Serwis z Krzychem” na YouTube.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>