KR027: Serwis rowerowy w karetce [Albin Wysocki] – galeria zdjęć

Właśnie znalazłem najbardziej nietypowe miejsce na serwis rowerowy. Po mojej głowie chodził kiosk, łódka, namiot, rower, ale na samochód bym nie wpadł. Za to Albin wpadł i jak się okazuje był to dobry pomysł. Zobacz zdjęcia, bo to jedyny w Polsce serwis rowerowy w karetce!

Subskrybuj Koło Roweru

iTunes, Stitcher, Pocket Casts, RSS Koloroweru

Serwis rowerowy w karetce

W tym odcinku podcastu rozmawiam z Albinem, którego poznałem w 2015 roku. Organizował wtedy Festiwal Rowerowy w Krakowie. Zaprosił mnie na kawę, by pogadać. Zapytał nieśmiało czy nie chciałbym wpaść. Byłem w niezłym szoku, na ogół moją skrzynkę wypełniają informacje o zawodach MTB wśród 9 latków w jakiejś wsi, która posiada dwóch mieszkańców. Ewentualnie o nowym gadżecie bez którego nie da się jeździć na rowerze. Po wiadomościach zawsze widać, że są rozsyłane do każdego. Przecież ktoś w końcu wrzuci. No więc wyobraźcie sobie moją minę gdy otrzymuję maila, że ktoś chce mnie zaprosić na festiwal rowerowy, który sam ogarnia. Nie dla sławy i pieniędzy. Ot chce przygotwać fajną imprezę.

Od tamtego czasu obijaliśmy się o siebie przy każdej rowerowej okazji. Bardzo polubiłem Albina bo jest na prawdę życzliwym i uczciwym chłopakiem. Dobrze nam się rozmawiało dlatego wpadłem na pomysł by zaprosić go do podcastu. Nie wiem czy możecie to usłyszeć, ale trochę się denerwował. Po nagraniu przyznał mi, że trochę go trema zjadła bo miał głowie dużo ciekawsze odpowiedzi. Po nagraniu dostałem też kontakty do fajnych, zajawionych rowerami ludzi i na pewno je wykorzystam:)

Jeżeli podobał Ci się ten odcinek podcastu Koło Roweru zostaw krótką recenzję w iTunes (Oceń podcast “Koło Roweru”). Każda szczera opinia jest na wagę złota.

Czego dowiesz się z odcinka podcastu pt. Serwis rowerowy w karetce?

 • Skąd pomysł, na zrobienie serwisu rowerowego akurat w karetce pogotowia?
 • Czy w grę wchodziły jakieś inne samochody?
 • Jak prawnie wygląda użytkowanie takiego samochodu na terenie Polski?
 • Co musiałeś zdemontować by mieć serwis rowerowy w karetce wolny od mandatów?
 • Ile czasu zajęło Ci przystosowanie takiej karetki na potrzeby serwisu?
 • Jakie są plusy posiadania serwisu wewnątrz karetki?
 • Gdzie mieści się Twój serwis?
 • Do największych minusów należą?
 • To gdzie trzymasz wszystkie części zapasowe, rowery do serwisu i towar sklepowy?
 • Dlaczego lubisz rowery?
 • Jesteś bardzo zaangażowany w kulturę rowerową w Krakowie. W 2016 roku będziesz jeździł po szkołach i rozmawiał z dziećmi o rowerach. Powiedz proszę nieco więcej na ten temat.

Posłuchaj innych odcinków – Lista odcinków podcastu Koło Roweru

Ważne osoby, książki, filmy, programy i strony wymienione w podcaście:

Galeria zdjeć

KR027 - Serwis rowerowy w Karetce Albin Wysocki Koło Roweru podcast podkast

KR027 - Serwis rowerowy w Karetce Albin Wysocki Koło Roweru podcast podkast

KR027 - Serwis rowerowy w Karetce Albin Wysocki Koło Roweru podcast podkast

KR027 - Serwis rowerowy w Karetce Albin Wysocki Koło Roweru podcast podkast

KR027 - Serwis rowerowy w Karetce Albin Wysocki Koło Roweru podcast podkast

Gdzie możesz znaleźć podcast Koło Roweru?

 • Na blogulista wszystkich podcastów
 • w iTunes – dla użytkowników iPhone’ów i iPad’ów
 • w Stitcher – Stitcher jest dostępna dla Androida, iOS oraz online
 • w Pocket Casts
 • w specjalnym RSS Koloroweru
 • Do pobrania: kliknij prawym przyciskiem na ten link, aby pobrać jako MP3.

Posłuchaj innych odcinków podcastu

Oceń podcast Koło Roweru

Podoba Ci się ten podcast? Mam do Ciebie wielką prośbę, zostaw krótką recenzję podcastu w iTunes, klikając: (Oceń podcast “Koło Roweru”). Twoja opinia sprawi, że więcej osób odkryje podcast Koło Roweru. Pamiętaj! Im wyżej trafi, tym łatwiej będzie go odnaleźć kolejnym zapaleńcom rowerowym. Możesz również przesłać link narower.com/027 swoim znajomym. Jakby co to pod adresem Facebook.com/narowerblog pojawiają się informacje i ciekawostki o rowerach!

Maciek Sobol

Człowiek napędzany niesłabnącą pasją do rowerów, pisania, fotografii oraz podróżowania. Uwielbia gadać i pomagać innym, co zresztą z powodzeniem uskutecznia na tym blogu.

5 Comments
 1. Właśnie miałem napisać, że przesłuchałem już wszystkie twoje podcasty prócz tych o prowadzenia bloga i że już nie mam co słuchać a tu trach nowy odcinek. Nigdy podcastów nie słuchałem, twój był pierwszy i teraz nawet poszukuję i słucham innych o tej tematyce zwłaszcza podróżniczo-rowerowej.

  Jeszcze nie komentowałem, więc kilka słów krytyki: Całkiem niezły start, a teraz to już naprawdę całkiem profesjonalnie, ale przyjaźnie na luzie wszystko brzmi, dużo lepiej niż w innych podcastach o różnej tematyce gdzie przy 75 odcinku już jest nawet dużo gorzej. Fajne tematy, fajny klimat, dzięki za umilanie dojazdów do pracy. Pochwalony i podniesiony na duchu trzymaj się!

  1. Bardzo mi miło. Obiecuję się nie rozleniwiać z częstotliwością a z jakością iść tylko w górę. No dobra, następny odcinek będzie gorszy jakościowo (skype) i problemy techniczne ze sprzężeniem zwrotnym ale treść powinna się spodobać^^

 2. gość fajny ale niestety tego co Albin nie zrobił/rozłożył ręce albo wolał sprzedawać niż naprawiać – inny serwisant dał temu radę! :) Dlatego ślepo nie wierzcie jeśli ktoś Wam powie, że coś jest do wymiany bo ktoś inny może jednak z tym powalczy!

  1. Ciężko mi zabierać głos nie znając dokladnie konkretnej sytuacji. Być moze naprawa była z jego punktu widzenia nieopłacalna, gdyż jego czas pracy jako serwisanta przelicza sie na pieniądze. Or musiałby powiedzieć więcej niż dana cześć jest warta (nowa). Być moze faktycznie brakło umiejętności, a wolał powiedzieć, że się nie da niż całkiem uszkodzić. Wszyscy jesteśmy ludźmi, mamy prawo nie umieć wszystkiego i nie wiedzieć wszystkiego. Sam pomimo prowadzenia bloga nie umiem serwisować amortyzatorow czy hamulców hydraulicznych, pewnie pisze tez dużo gorzej od innych ale się cały czas uczę… Albina uważam za osobę uczciwą, szczerą i pomocną, wlasnie dlatego zaprosiłem go do podcastu…

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>